تبریک نوروز ۹۸ + خبرهای شگفت انگیز در TIKMED

فروشگاه اینترنتی تیک مد -مرجع خرید تجهیزات پزشکی

تبریک نوروز ۹۸ + خبرهای شگفت انگیز در TIKMED

پرونده کاری تیک مد در سال 1397

سال 97 با فراز و نشیب های خوب و بدش کم کم داره به انتهاش نزدیک میشه توی سال 97 تمام تلاش تیم تیک مد بر ارائه تجربه کاربری منحصر به فرد

برای تمامی کاربرانمان از سراسر کشور عزیزمان ایران داشتیم. از همین فرصت استفاده می کنیم و از تمام همراهان عزیزمون تشکر می کنم. تیک مد همواره سعی بر ارائه به روزترین خدمات به تمامی کاربرانش را داشته , دارد و خواهد داشت. به همین منظور مایلیم برخی از پرونده های کاری فروشگاه اینترنتی تیک مد رو که با توفیق خدا و همراهی شما عزیزان در سال گذشته به نتیجه رسانیدیم رو به اطلاعتان برسانیم. ضمنا فرا رسیدن عید خجسته و باستانی نوروز رو به همتون از صمیم قلب شادباش عرض می کنیم.

در تیک مد ما فقط یک شعار داریم:”مشتری مشتری مشتری”

 مدیر وب سایت تیک مد 


ارائه دو ابزار کاربری برای کاربران تیک مد در سال 1397

شفافیت همه جانبه به منظور اطلاع دقیق از پایین ترین قیمت تجهیزات پزشکی در قالب صفحه لیست قیمت در سال 1397 یکی از اولین ابزارات کاربری در حوزه PriceAnalytics برای کاربران تیک مد بوده . در صفحه لیست قیمت تجهیزات پزشکی نوسانات قیمت تجهیزات پزشکی را در بازه زمانی مشخص می تونین تحت بررسی داشته باشین تا بتونین بهترین زمان برای خریدهای عمده تون مدیریت کنید.

دومین ابزار کاربردی معرفی شده در سال 1397 برای کاربران درخواست پیش فاکتور خرید تجهیزات و وسایل پزشکی بوده که وب سایت تیک مد با داشتن سابقه تامین بیش از 1500 سفارش و دارا بودن ناظران خرید سعی برارائه محصولات مورد نیاز کاربران داشته .ارائه ابزارهای جدید به منظور تسهیل دسترسی شما به اطلاعات به روز قیمتی و مشخصات دقیق محصولات در سال 1398 با ارائه ابزارهای جدیدی برای مدیریت بهتر هزینه های کاربرانمان پیگیری خواهد شد.

خرید تجهیزات پزشکیدر شرایط اقتصادی جامعه مان در سال 1397 تمامی تلاش تیک مد در کاهش هزینه های اضافی خرید شما برای تجهیز مطب و کلینیکتان متمرکز بوده به گونه ای که در بخش تجهیزات مصرفی در سال 1397 باعث کاهش 43,560,000 میلیون تومانی برای کاربرانمان شدیم. قطعا این امر در سال 1398 با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد تا بتوانیم هزینه های اضافی خرید شما را در کلیه سفارشات کاهش بدیم.

 

پروژه های کاری تیک مد در سال 1398خدمات مشتریان تیک مد

احداث اولین CALL CENTER تیک مد
به منظور خدمات بیشتر و باکیفیت بهتر در سال 1398 اولین CALL CENTER تیک مد برای مدیریت ارتباط با مشتریان CRM به مجموعه تیک مد اضافه خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فضای ابری

 

امنیت اطلاعاتی

به طور ویژه ای مسئله امنیت اطلاعاتی شما با وب سایت رو با اجرای پروتکل های شدید امنیتی برای پاسخ گویی همه جانبه به شما عزیزان ارتقا خواهیم داد و برای جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی در برقراری ارتباط شما با وب سایت اطلاعات شما را به صورت هفتگی در فضای ابری مان بک آپ گیری خواهیم نمود.

 

ارائه ابزارهای مدیریتی جدید

به منظور مدیریت بهتر و کاهش همه جانبه هزینه های خرید تجهیزات پزشکی برای کلینیک ها و بیمارستان ها و مطب های سراسر ایران دو ابزار جدید بهینه سازی هزینه ها در سال 1398 توسط تیک مد به کاربران معرفی خواهد شد.

درسال 98 تیک مد قراره یک عالمه محصول جدید +تخفیف عالی و شگفت انگیز غیرقابل رقابت رو برای شما همراهان عزیزش آماده کنه. نمی تونم براتون بیشتر از این توضیح بدم چون از اتاق فرمان گفتن زیاد لو ندم آفرها رو ولی مثل سال 97 ارسال های سفارشات به صورت رایگان+تخفیفات ویژه تا 45%+بهبود شیوه ارسال کلیه سفارشات تهران(ارسال سفارش در کمتر از 1 روز کاری) و هم در شهرستان در دستورکار مجموعه تیک مد قرار دارد. البته این نوید رو به همراهان تلگرامی مون بدم که همیشه کدهای تخفیف ویژه ای براشون خواهیم داشت. برای دریافت کدهای تخفیف می تونین عضو کانال تلگرامی تیک مد بشین.

 

مسابقات هفتگی برنامه ریزی شده برای اینستاگرام تیک مد مطمئنا شما رو بیش از پیش هیجان زده خواهد کرد.

 

ارائه پادکستهای تخصصی تیک مد در سال 1398 به صورت کاملا اختصاصی پیگیری خواهد شد.

 

تقویم کاری سال 1398 فروشگاه اینترنتی تیک مد|مرجع خرید تجهیزات پزشکی

  • شروع پروموشن های بهاره از تاریخ23 فروردین تا30 فروردین
  • شروع پروموشن پاییزه ازتاریخ 10 مهر تا 25 آبان
  • فروش ویژه یلدای شگفت انگیز
  • فروش BLACK FIRADY
  • انبار تکانی آخر سال تیک مد+تخفیفات باورنکردنی

نویسنده:کامران نوروزی مدیر وب سایت تیک مد

 

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها