به زودی معرفی بهترین فرصت های خرید تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی کلینیکی و بیمارستانی در قالبی جدید با مشارکت برترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی

چیزی که توی دنیا هیچ وقت لذت خودش رو از دست نمی ده، لذت خریده و بیشتر از اون، لذت تخفیفی که بعد از خرید دوست داری داشته باشی .

خرید گروهی تجهیزات پزشکی چیست؟؟

کالاها و خدمات مختلف را با قیمتی کاهش یافته پیشنهاد می‌دهد به شرط اینکه حداقل تعدادی خاصی از خریداران آن کالا یا جنس پیشنهاد شده را بخرند. این روزها وب‌گاه‌های خرید گروهی نقش عمده‌ای را در خرید و فروش برخط ایفا می‌کنند. این وب‌گاه‌ها معمولاً روزانه یک کالا یا خدمت خاصی را پیشنهاد می‌دهند و وقتی تعداد خاصی از خریداران برای خرید آن ابراز تمایل کردند، آن پیشنهاد قطعی می‌شود و آن جنس یا کالا به فروش می‌رسد.

برای استفاده از این خرید گروهی تجهیزات پزشکی تیک مد از کجا شروع کنم؟

  1. ابتدا از طریق صفحه ثبت نام در تیک مد عضو شوید.
  2. خرید گروهی فقط از طریق کیف پول امکان پذیر می باشد. برای این منظور از طریق پنل کاربری تون از قسمت افزایش اعتبار کیف پول موجودی کیف پول خود را برای خرید افزایش داده. به دلیل افزایش سفارش در روزهای شروع تخفیفات گروهی توصیه می شود حداقل ۱-۲ روز قبل نسبت به افزایش موجودی اقدام نمایید.
  3. منتظر شروع تخفیفات خرید گروهی و اعلام از طریق سامانه پیامکی تیک مد باشید.
  4. پس از انتشار محصولات در وب سایت لینک آن را برای دوستان و آشنایانتان که قصد خرید آن محصول را دارند بفرستید. در صفحه محصول تعداد محصول موجود و سفارش داده شده نمایش داده خواهد شد . به این طریق شما از موجودی اطلاع دقیق خواهید داشت.

در نظر داشته باشید سفارش شما زمانی نهایی می شود که تمام موجودی کالا در نظر گرفته شده توسط مشتریان ثبت سفارش شود.

افزایش موجودی کیف پول برای خرید گروهی تنها قابلیت استفاده برای خرید گروهی و سایر محصولات فروشگاه را داشته و در صورت نهایی نشدن سفارش( نرسیدن به حداکثر سفارش مورد نیاز ) می توانید از کیف پولتون هر زمانیکه مایل بودن برای استفاده از تخفیفات آتی استفاده کنید. بدیهی است وحه افزایش اعتبار کیف پول غیرقابل استرداد می باشد.

در ابتدا این سامانه در نظر دارد با هفته ای یک محصول فعالییت خود را آغاز کرده و سپس تعداد محصولات خرید گروهی را افزایش دهد.