محصولات مزوتراپی بی سی ان BCN

محصولات مزوتراپی بی سی ان BCN

در استفاده از محصولات زیبایی اعتماد به برند سازنده یکی از اساس ترین ارکان استقبال پزشکان و کلینیک های زیبایی می باشد. در این متن به معرفی محصولات مزوتراپی انستیتو بی سی ان اسپانیا پرداخته شده است. تقدیم با عشق به همراهان عزیز تیک مد. در صورتیکه از محصولات انستیتو بی سی ان استفاده کرده اید و یا از دوستانتان درباره آن اطلاعاتی دارید صمیمانه منتظر شنیدن نظرات شما در قسمت کامنت های زیر این پست هستیم. تا انتهای متن چشم از تیک مد برندارید.


دانلود نسخه PDF مقاله  / شامل مطالب اختصاصی (ویژه کاربران اختصاصی- برای دریافت کدقفل فایل از پنل عضویت سایت تیکت ارسال نمایید ) 


در این مقاله خواهید خواند:

 • مقدمه
 • معرفی انستیتو بی سی ان (bcn institute )
 • معرفی محصولات شاخص برند بی سی ان bcn institute
 • کیفیت محصولات مزوتراپی انستیتو بی سی ان 

معرفی انستیتو بی سی ان (bcn institute )

انستیتو بی سی ان با دارا بودن تیم متخصص در زمینه‌ی مزوتراپی و با سابقه درخشان در زمینه صادرات محصولات زیبایی به سراسر دنیا (بیش از 60 کشور در پنج قاره) شناخته شده است , و بادارا بودن امکانات به روز محصولات زیبایی خود را بر اساس جدید متدهای علمی شناخته شده تولید می کند که نتیجه تلاش و زحمات تیم متخصص پزشکی انستیتو بی سی ان می باشد. این انستیتو با دارا بودن 10 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید محصولات با کیفیت بالا توانسته است در سهم بازار مناسبی را در اروپا به خود اختصاص بدهد.

مقرر اصلی شرکت در کشور اسپانیا می باشد. عمده محصولات انستیتو بی سی ان در زمینه محصولات ضد پیرشدگی, چربی های متراکم نقطه ای ,ریزش مو , خالهای پوستی ,خطوط حاصل از کشیدگی پوست و زخمهای آکنه می باشد. تمرکز اصلی محصولات مبتنی بر ارائه راهکارهای درمانی بازسازی و ترمیم پوست در ناحیه های مختلف صورت و بدن است.

تمام محصولات انستیتو بی سی ان دارای تائییده های بهداشتی و گرید دارویی و مدارک علمی مبتنی بر اثرگذاری محصولات پوست مو و زیبایی از سازمان های بهداشتی اسپانیایی و اروپایی می باشد. در محصولات این کمپانی هیچ گونه استفاده از افزودنی ها و نگه دارنده های مرسوم محصولات مزوتراپی استفاده نمی شود.

معرفی محصولات شاخص برند بی سی ان bcn institute

کوکتل هیالورونیداز بی سی ان Hyaluronidase به دو صورت پودر و محلول موجود است. درمان سلولیت،کاهش چربی های موضعی، بهم ریختن تجمع بافت سلولیت و رفع نمای پوست پرتقالی پوست.

دیتا شیت هیالورونیداز را از اینجا دانلود کنید.

 کوکتل ایشین سنتلا Asian Centella موثر ترکیبی از گیلاس کولا آسیا (گوتا کولا)، فوکوس ویسکووسوس و عصاره هدرا هیلیس  برای بهبود گردش خون (به ویژه در مناطقی که سلولیت وجود دارد)، پوست را تقویت کرده و بافت همبندی را تحریک می کند. نتیجه یک راه حل بازسازی کننده Asian centella، یک درمان موثر در یک سلولیت، جوان سازی پوست، ریزش مو و علائم کششی است.

موارد استفاده از ایشین سنتلا Asian Centella:

 • آکنه
 • ضد پیری
 • سلولیت
 • کوپرز
 • ریزش مو
 • ،علائم کشش و زخم ،ظاهر پوست را بهبود می بخشد.
 • ایشین سنتلا Asian Centella برای کمک به بهبود زخم در چندین تحقیق علمی مستند شده است. یکی از مکانیسم های اصلی این گیاه، تحریک تولید کلاژن نوع 1 است. تریترپن های Centella Asiaticaو به ویژه اسید آسیتیک، باعث تحریک کلاژن و بیوستن الاستین می شوند و به بهبود بهبود زخم کمک می کنند تا با بازسازی بهتر آن و نرمال سازی بافت همبندی پرویواسکولار، موجب بهبود وانعطاف پذیری دیواره وریدی شود.Asian Centella کمک بالقوه ای  برای افزایش یکپارچگی بافت همبند، افزایش سطح آنتی اکسیدانی در بهبود زخم و بهبود نفوذ پذیری مویرگی است. Centella آسیایی به تقویت مویرگ ها و رگ ها کمک می کند و به گردش خون بهتر کمک می کند. این تشکیل الیاف را متوقف می کند که سلول های چربی را در سلولیت قرار می دهد و انعطاف پذیری بافت همبندی را بهبود می بخشد. ایشین سنتلا Asian Centella باعث تقویت سنتز کلاژن توسط انرژی فیبروبلاست های پوستی می شود که منجر به ایجاد دیواره های قوی تر قلبی می شود.

بیوتین یک ماده پراهمیت در فیزیولوژی انسانی است و در بسیاری از فرایندهای مهم نظیر؛ گلوکونئوژنز، تسریع تولید و ساخت اسیدهای چرب، متابولیسم پروپیونات، کاتابولیسم لوسین در پستانداران، متابولیسم آمینو اسیدها، رشد سلولی، تحریک ترمیم سلولی، گسترش سلولهای پوستی سالم، کاهش فعالیت اینترلوکین ها و اینترفرونها و کاهش تعداد لنفوسیتها نقش دارد.

بایوتین بی سی ان BCN Biotin در درمان آلوپسی، آکنه، درماتیت سبورئیک و التهاب زبان کاربرد دارد. این ماده به کربوکسی بیوتین تبدیل می‌شود و به عنوان کوفاکتور درکربوکسیلاسیون بیوسنتز اسیدهای چرب دخالت دارد. بیوتین برای رشد سلول، برای متابولیسم چربی و اسیدهای آمینه ضروری است.

راه های بازسازی بیوتین به طور فعال باعث تحریک سلول ها و رشد سلول های سالم می شود که به بهبود کلی ساختار و ظاهر پوست کمک می کند. پوست توانایی کار خود به عنوان یک مانع طبیعی را بهبود می بخشد، و به طور واضح درد کاهش می یابد. این می تواند برای از بین بردن علائم درماتیت، اگزما و خشکی پوست، و همچنین برای جلوگیری  از دست دادن مو و تغییر رنگ آن استفاده گردد.

کیفیت محصولات مزوتراپی انستیتو بی سی ان 

این کمپانی با رعایت استاندارهای ISO 22716 و 9001 , GMP GUIDELINES توانسته است خود را به عنوان یکی از برترین تولید کنده محصولات مزوتراپی در سطح دنیا و همیشه کیفیت و بهره روی بالایی محصولات تولیدی  را سرلوحه کار خود قرار داده اند.


کانال آپارات تیک مد

نویسنده: کامران نوروزی کارشناس ارشد مهندسی پزشکی

منابع بیشتر مطالعه برای شما:

منابع اطلاعاتی بیشتر

http://institutebcn.com/

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها