بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث – تجهیزات پزشکی دارو و آزمایشگاهی

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث – تجهیزات پزشکی دارو و آزمایشگاهی

نمایشگاه ایران هلث مهم ترین رویداد تجاری سالانه در خصوص حوزه سلامت در کشور است.بستر بسیار مناسبی برای ارتقای ارتباطات تجاری و سرمایه گذاری در این حوزه فراهم می آورد. عرضه فناوریهای نوین حاصل از تلاش محققین و پژوهشگران کشور در نمایشگاه زمینه ساز حضور در بازارهای جهانی خواهد بود طبق سند چشم انداز، ایران تا سال 140 باید سالم ترین کشور منطقه باشد و 2% خدمات سلامت جهان نیز به ایران اختصاص یابد. ایران امروز در زمینه تولید دارو، قدرت اول منطقه است اما طبق همین سند باید تا سال 1404جزء 20 کشور ممتاز داروسازی جهان باشد.گذشته از جمعیت 70 میلیونی، کشور در کانون بازاری 370 میلیون نفری در منطقه قرار دارد که با توجه به توسعه نیافتگی بهداشت و درمان دراین منطقه، فرصتی استثنائی برای سرمایه گذاری در ایران ایجاد کرده است. امیدواریم از مطلب لذت ببرید تا انتهای این مطلب همراه وبلاگ تیک مد باشید.

منتظر به روز رسانی اخبار جدید نمایشگاه بعد از برگزاری آن در همین پست باشید.


در این مقاله خواهید خواند:

  • زمان برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث
  • محل برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران هلث
  • مزایای مزایای شرکت در نمایشگاه ایران هلث برای مشارکت کنندگان

نمایشگاه ایران هلث دومین رویداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دارویی در سطح منطقه ای می باشد. شرکت آوای موفق ایرانیان بعنوان یکی از قدرتمندترین شرکت های نمایشگاهی ، برگزار کننده نمایشگاه تولیدکنندگان و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاهی، صنایع دارویی و خدمات سلامت می باشد.  تاکنون بیش از ۲۳۳ شرکت برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌ نام کرده‌ اند و پیش‌ بینی می ‌شود، بیش از ۶۰۰ شرکت در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.
نمایشگاه بین المللی ایران هلث، فرصتی را فراهم می آورد تا فعالان این حوزه بتوانند ارتباط بهتری با مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی در سطح کشور برقرار کنند. همچنین شرکت در نشست های تجاری و کنفرانس ها و برنامه های جانبی، می تواند علاوه بر ارتقاء سطح دانش و آگاهی تولیدکنندگان و پژوهشگران، بستر مناسبی جهت آشنایی، تعامل و توسعه شرکت ها فراهم آورد. به نمایش گذاشتن توانمندی های صنعت سلامت ایران، رونمایی از فناوری های روز دنیا، ارتقای توریسم درمانی، حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان نخبه و ارتباط با مراکز درمانی و آموزشی، از جمله اهداف مدنظر جهت برگزاری نمایشگاه است.

نمایشگاه ایران هلث 2019

زمان برگزاری نمایشگاه ایران هلث (Iran Health 2019)

بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی ایران هلث، تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، آزمایشگاهی و دارویی ، در تاریخ 18 الی 21 خرداد 98 برگزار می شود.


 

آمارها و تحلیلهاپیشنهاد سردبیر:

اگر نمی خواهید سود سرمایه گذاری 2000 را از دست دهید. مقاله “سرمایه‌گذاری در خط تولید سرنگ” راحتما مطالعه کنید.

 

 

 


توسعه صادرات تجهیزات پزشکی، از اهداف برگزاری نمایشگاه ایران هلث است. صفوی سخنگوی روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی : نمایش و ارائه تجهیزات آزمایشگاهی، دارویی و پزشکی از محورهای اصلی این نمایشگاه است و موضوعات دیگری همچون گردشگری سلامت، شرکت‌های دانش بنیان، اپلیکیشن های سلامت و رسانه‌های حوزه سلامت برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

مهندس سید حسین صفوی سخنگوی روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی افزود: امسال با توجه به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری به سال رونق تولید اهمیت برگزاری نمایشگاه ایران هلث دو چندان شده است.

برخی از مزایای مزایای شرکت در نمایشگاه ایران هلث برای مشارکت کنندگان :

  • معرفی توانمندی ها و محصولات در سطح گسترده و بین المللی
  • برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و شناخت نیاز های آنان
  • شناخت رقبا و آشنایی با خدمات و محصولات و برنامه های آنان

زمان باقی مانده تا شروع بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

[easy_countdowner name=”demo_countdowner” theme=”default” animation=”smooth” end_date=”2019-6-5″ end_time=”00:00:00″ day_label=”روز ” hour_label=”ساعت” minute_label=”دقیقه” second_label=”ثانیه” day_color=”ff637d#” hour_color=”ff637d#” minute_color=”ff637d#” second_color=”ff637d#” circle_bg_color=”#ff637d”]

 

محل برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران هلث

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

 


نویسنده:کامران نوروزی کارشناس ارشد مهندس پزشکی

منابع اطلاعاتی بیشترمنابع بیشتر مطالعه برای شما:

http://www.imed.ir

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها