بنر خرید تجهیزات پزشکی

چشم انداز, ماموریت ها اهداف

فروشگاه اینترنتی تیک مد

تعالی در پاسخ گویی به نیازهای متنوع و درحال تغییر متخصصین , پزشکان مراکز درمانی در حوزه های مختلف سلامت پزشکی و مهندسی پزشکی انگیزه ای بود برای تلاش در جهت بهبود سطح دسترسی به منابع معتبر فارسی در این زمینه. فارغ از تشریفات عناوین شغلی و مراتب سازمانی فروشگاه اینترنتی تیک مد با شاکله ای از متخصصین و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک مدیریت فناوری اطلاعات مهندسی پزشکی و علوم زیستی سعی در تعالی بخشی به سطح دسترسی آسان کاربران به تجهیزات و وسایل پزشکی دارد.

تیک مد از هیچ گونه تلاشی برای افزایش سطح کیفی محصولات خدمات و پشتیبانی دریغ نخواهد کرد و همواره تلاش ما در تیک مد این است که در طی فرآیند خرید و بهره برداری بیشترین ارزش و سهولت را برای کاربران و مشتریان خود خلق نماییم. امید است با گسترش فعالییت های تیک مد در شهرهای مختلف امکان خدمت رسانی به همه هم وطنان عزیزمان در سرتاسر کشور فراهم آید.

لازم به ذکر است که نشان تجاری تیک مد در هیچ نقطه ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دیگری ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می شود.

 • سال 1395

  وب سایت تیک مد در بهمن 1395 با راه اندازی وب سایت بر روی دامنه به نشانی www.tikmed.ir فعالییت خودش را آغاز نمود و پس از آن کانال آپارات تیک مد برای ارائه محتوای آموزشی و تخصصی تولید شده توسط تیم تولید محتوا در جهت معرفی نقد و بررسی دستاوردها کالاها و فناوری های روز حوزه سلامت بهداشت و درمان نیز به وب سایت ملحق گردید.

  1
 • سال 1396

  با گسترده بودن محصولات پزشکی تمرکز اصلی مان را در حیطه محصولات پوست و مو و زیبایی آغاز نمودیم. با جذب سرمایه گذار به فعالییتمان نیرو تازه ای بخشیدیم.

  2
 • سال 1397

  برای پاسخ گویی بیشتر به نیازهای درحال رشد کاربرانمان با ارائه سایت جدید سعی در بهبود همه جانبه خدماتمان به صورت آنلاین داشتیم. در سال 1397 تمرکز اصلی مان بر حذف تمام هزینه های اضافی خرید سبد کالاهای تجهیزات پزشکی پرکاربرد کاربرانمان داشتیم به گونه ای که در عرض یکسال 25,000,000تومان صرفه جویی در هزینه های اضافی داشتیم

  3
 • سال 1398

  4