تولید کننده محتوا

 

شرایط نویسندگی در تیک مد

 • آشنایی کامل نویسنده به زمینه ای که می خواهد درمورد آن نویسندگی کند، طوری که قادر باشد به سوالات کاربران در آن زمینه در اسراع وقت پاسخ کامل دهد.
 • داشتن روحیه کار تیمی و انتقاد پذیری.
 • داشتن سابقه کاری مثبت در زمینه نویسندگی و تولید محتوای موثر و ارائه نمونه کار در این زمینه.
 • توانایی تولید و ارائه منظم محتوای با کیفیت (مثلا روزانه یک مقاله یا هر دو روز یک بار ارائه یک مقاله)
 • ارائه مقاله کاملا اختصاصی و unique طوری که به هیچ عنوان تا به حال در سطح اینترنت منتشر نشده باشد.
 • داشتن سابقه کاری سفید در سطح وب ( چرا که محتوا به نام خود نویسنده منتشر می گردد.)
 • دارا بودن شرایط امضای کتبی قرارداد و تحویل سفته ضمانت به شرکت جهت اطمینان از حسن عملکرد و جبران خسارات ناشی از کپی برداری محتوا و نقض حقوق سایر نویسندگان.بررسی قیمت

میزان دستمزد و نحوه تسویه جساب

دستمزد بر اساس تعداد واژه موجود در محتوا محاسبه می شود، معیار تعیین تعداد واژه ها نرم افزار Word می باشد و بابت هر واژه یا کلمه ۷ تومان پرداخت می شود، به عنوان مثال نرخ یک مقاله ۲۵۰۰ کلمه ای ۱۷,۵۰۰ تومان می باشد و تسویه حساب پس از ارائه هر ۱۰ محتوا انجام می شود، مثلا بابت ۱۰ مقاله ۲۵۰۰ کلمه ای مبلغ ۱۷۵,۰۰۰ تومان پرداخت می شود و نحوه واریز وجه به صورت انتقال بین بانکی از طریق کارت به کارت می باشد.

تیم تیک مد همیشه خواستار ارتباط بیشتر با تمامی مخاطبین خود بوده برای همین از تمام شما عزیزانی که دوست داریم توی نوشتن مطالب جدید نقش داشته باشید صمیمانه خواستاریم مقالات تون رو با ما به اشتراک بگذارید تا تیک مد نیز آن را با مخاطبین خود به اشتراک گذاشته .
بدیهی است در صورت تمایل به استخدام بایستی با پشتیبانی سایت تماس گرفته تا بتوانیم جلسه حضوری با سرپرست تیم تولید محتوا داشته باشید. بدین منظور از شما دوستان تقاضامندیم ملاقات مرتبط با پزشکی و سلامت , شناخت دستگاه ها و تجهیزات پزشکی طریقه استفاده صحیح از وسایل و تجهیزات پزشکی و موضوعات مرتبط را برای ما ارسال نمایید.

با این حال برای دوستانی که تمایل به همکاری کوتاه‌مدت دارند این فرصت فراهم شده است تا به راحتی بتوانند مطالب با کیفیت و با اصالت خود را برای ما ارسال کنند تیم تولید محتوای تیک مد همیشه پویا و در حال تولید بهترین محتوا با بالاترین کیفیت برای مخاطبین خود می باشد

برای این منظور از تمامی عزیزانی که قصد همکاری در این زمینه را دارند خواستاریم رزومه های خود را به آدرس اینترنتی برای تیم تولید محتوا ارسال نمایند.

بدیهی است با تمام تلاش شما برای تولید محتوای با کیفیت را قدردانی‌کنیم برای همین منظور تمام محتوای تولید شده توسط شما با نام شخصی خودتان پس از تایید کنترل کیفی محتوا در قسمت مجله تیک مد منتشر خواهد شد

نکاتی برای قبول شدن مطالب ارسالی

 • اصالت مطالب ارسالی و رعایت حق انتشار مطالب همیشه یکی از ارکان اصلی کار ما بوده است به همین دلیل ما نیز به مطالب با کیفیت و با اصالت ارج نهاده و انتشار آنها را در اولویت قرار خواهیم داد.
 • مطالب ارسالی بایستی حداقل دارای ۷۰۰ کلمه و حداکثر دارای ۴ هزار و ۴۰۰ کلمه باشند.
 • استفاده از تصاویر با کیفیت باعث افزایش بازدید و همچنین جالب بودن مطلب برای خواننده و خوانندگان مقاله شما می گردد پس مناسب با متن خود حتماً از تصاویر مرتبط استفاده کنید.
 • ارائه منابع مورد استفاده برای نوشتن مقاله نیز باعث می‌گردد تا خواننده در صورت تمایل بتواند به نکته های اصلی متون ترجمه شده یا برگرفته دسترسی داشته باشد که این امر خود باعث موفق نشان دادن مقاله شما می گردد پس حتما ارائه لینک های مرتبط مورد استفاده برای نوشتن مقاله را در اولویت کار خود در نظر داشته باشید.