آرشیو وبلاگ

مهندسی پزشکی در دانشگاه MIT

تعداد دانشجویان ورودی هرساله به ام ای تی(MIT) - هزینه تحصیل در دانشگاه ام ای تی در رشته مهندسی پزشکی
پیش گیری و درمان سنگ کلیه

پیش گیری و درمان سنگ کلیه

بررسی علت ایجاد سنگ کلیه و راه های درمانی بیماری سنگ کلیه

آنچه بایستی قبل از انجام اسکن پت _سی تی بدانیم

آمادگی های قبل از انجام اسکن -در مطلب 5 دقیقه ای زیر به مهم ترین نکاتی که برای انجام اسکن پت _سی تی نیاز دارین رو براتون آماده کردیم و پس از مطالعه این مطلب شما آماده انجام اسکن پت _سی تی هستید.

محصولات مزوتراپی بی سی ان BCN

معرفی محصولات مزوتراپی بی سی ان BCN - انستیتو بی سی ان با دارا بودن تیم متخصص در زمینه‌ی مزوتراپی و با سابقه درخشان در زمینه صادرات محصولات زیبایی به سراسر دنیا (بیش از 60 کشور در پنج قاره) شناخته شده است , و بادارا بودن امکانات به روز محصولات زیبایی خود را بر اساس جدید متدهای علمی شناخته شده تولید می کند که نتیجه تلاش و زحمات تیم متخصص پزشکی انستیتو بی سی ان می باشد. این انستیتو با دارا بودن 10 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید محصولات با کیفیت بالا توانسته است در سهم بازار مناسبی را در اروپا به خود اختصاص بدهد.

معرفی رشته مهندسی پزشکی

دراینجا به معرفی رشته‌ی مهندسی پزشکی، وظایف مهندس تجهیزات پزشکی، بازار تجهیزات پزشکی می پردازیم. متصدیان این شغل تحت نظارت کلی عهده دار انجام کارهای فنی و مطالعاتی و برنامه ریزی در زمینه‌های تجهیزاتی مراکز درمانی، آموزش چگونگی استفاده از لوازم … ادامه مطلب
میگرن و بیوفیدبک های عصبی

میگرن و بیوفیدبک های عصبی

میگرن و بیوفیدبک های عصبی - یکی از شایع ترین بیماریهای نورولوژیک در جمعیت انسانی میگرن است که از کلمه یوان به معنی یک طرفه گرفته شده و معمولاً با سردردهای تنشی اشتباه گرفته می شود. شایع ترین علائم میگرن شامل: سردرد یک طرفه و ضربان دار همراه با تهوع، استفراغ و سایر علائم مربوط به درگیریهای سیستم نورولوژی، گوارشی و اتونومیک است. علائم بینایی، شنوایی،حسی و تعادلی از نشانه های نورولوژیک است که معمولاً در هر حمله میگرنی 4 تا 72 ساعت طول می کشد.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها